NEW OR NOT ?

Znamy już nowe telefony firmy z pod nadgryzionego jabłka :) Będą to dwa modele jak sugerowały wcześniejsze plotki. apple uderza w średnią klasę wypuszczając na rynek flagowy produkt w nowej tańszej wersji. Znamy tez datę premiery IOS 7 :) Ale zanim o tym przedstawię pokrótce nowe iPhone`y.

Jest to następny model z dopiskiem S zazwyczaj modele te nie wprowadzają znaczących zmian jednak w tym przypadku byliśmy zaskoczeni. Diametralnie zmienił się aparat który teraz spokojnie można uznać za najlepszy aparat w telefonie jaki możemy dostać. Dostał on zwiększony obiektyw, innowacyjną lampę dostosowującą natężenie oraz barwę światła do warunków w których wykonujemy zdjęcie,
12 mpx, nową funkcję nagrywania video w trybie slow motion, to nie wszystko główną nowością jest czytnik linii papilarnych w przycisku home z którego zniknął kwadracik, teraz dzięki niemy tylko my będziemy mogli odblokować telefon, będziemy mogli dokonywać płatności w appstore za pośrednictwem palca. Dostaliśmy także nowy procesor 64 bitowy który pozwala na jeszcze lepsza grafikę w aplikacjach i grach, jeszcze szybszą pracę oraz na wiele innych nowych możliwość. Po raz pierwszy zmieniono warianty kolorystyczne mamy do wyboru 3 biało-srebrny, czarno-grafitowy troszkę inny od czarnej 5 oraz nowy biało-złoty. Cena się nie zmienia nadal nowy model będzie kosztował 2849 zł :)
 i tu mamy zaskoczenie oprócz podstawowego dobrze znanego każdemu modelu Apple poszerza ofertę o nową tańszą wersje. iPhone 5C posiada plastikową obudowę w 5 wesołych kolorkach. Wszystkie mają czarny front. Niczym nie różnią się od iPhona 5 oprócz wspomnianej wcześniej obudowy. Telefon ten będzie tańszy od głównego modelu o 100$ czyli u nas kosztował będzie mniej więcej 2450.

firma wymyśliła nowe obudowy żeby jeszcze bardziej móc dostosować wygląd do własnych upodobań ...


występują w wielu wariantach kolorowych nie tylko widocznych na zdjęciu..Data polskiej premiery jak to w naszym "ukochanym" kraju bywa znacznie odbiega od oficjalnej ponieważ większość państw będzie mogła kupić nowe cacko już 23 września my niestety będziemy musieli czekać aż do grudnia :( Nowy IOS 7 na szczęście dostaniemy tak jak wszyscy 18. września :)


Zapraszam w grudniu po recenzję nowego iPhona 5C chyba że wcześniej uda mi się wychaczyć go w stanach...

 Która wersja najbardziej wam się podoba ?? Który kolor ?? Odpowiedzi zostawcie w komentarzach....

CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Follow @ pawel_official