Stop The Water While Using Me

“It is life, I think, to watch the water. A man can learn so many things.” 

|


Niedobór wody to jeden z najważniejszych, ale mało zauważanych problemów dzisiejszego świata. Niezauważalnych, ponieważ każdy z nas ma dostęp do bezkresnego strumienia wody z kranu, niezmierzonych rodzajów wody butelkowanej na wyciągniecie ręki na każdej sklepowej półce. Niestety z uwagi na zmniejszającą się ilość wody zdatnej do picia, powinniśmy zwracać uwagę na to jak jej używamy i myśleć perspektywicznie.
By nie być gołosłownym zasięgnąłem informacji na mądrych stronach "National Geographic type" gdzie spotkać można dane mówiące, iż obecnie już ponad 2 miliardy ludzi na świecie żyje w obszarach, które cierpią z powodu niedostatecznego dostępu do wody. Dlaczego się nad tym rozwodzę? ...Nie dawno natknąłem się na ciekawą firmę pod jeszcze ciekawszą nazwą STOP THE WATER. Nie jestem zwolennikiem "chamskich" reklam w social media typu: 
" Kupcie ten nowy telefon jest super ciągle go używam jest najlepszy. Po czym w następnym poście czy chożby na snapchacie chwale się nowym iPhonem ". ( Btw autentyczny przykład hahahah ), 


dlatego starannie dobieram współpracę z ciekawymi firmami, i nie pokazuje rzeczy, które moim zdaniem po prostu nie są dobre, tylko dlatego, że dostałem je "za darmo" ( to stwierdzenie chyba nigdy nie przestanie mnie bawić ). W tym przypadku nie było inaczej, urzekła mnie nie tylko sama idea marki, ale także jakość produktów. 

Cała filozofia firmy polega na tym by uczyć ludzi nawyku oszczędzania wody.Ile z nas myje zęby przy akompaniamencie szumiącej niczym górski strumień wody z kranu ?. Każdy produkt na butelce ( której design jest niesamowicie prosty ale nie banalny i efektowny ) umieszczone ma hasło Stop The Water While Using Me, mające za zadanie przypominać o wyłączeniu wody na czas użycia produktu. Pomysł niesamowity, użycie produktów używanych przez nas codziennie jako pewnego rodzaju znaków ostrzegawczych. WOW Wykonanie jeszcze lepsze, ponieważ wszystkie produkty dostępne w ofercie marki są ORGANICZNE, VEGAŃSKIE i NIETESTOWANE NA ZWIERZĘTACH. 
#healthy #eco #green

Nie jestem dobry w opisywaniu niesamowitych przeżyć jakich doświadczyłem przy nakładaniu pasty na szczoteczkę do zębów czy wyciskaniu kremu pod prysznic a może po prostu nie widzę w tym większego sensu ? hahaha. ( jesli ktoś potrzebuje takiego finezyjnego opisu - just ask hahah ). Odsyłam was do pełnego opisu i zapoznania się z ofertą STOP THE WATER - Super pomysł i jakość z wyższej półki. 


CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Follow @ pawel_official