#HairTime

 "Flawless hair is the beauty that complements imperfections not known to the naked eye."

|Jakiś czas temu miałem okazje podjąć współpracę z pewnym salonem fryzjerskim. Od momentu otrzymania wiadomości z zaproszeniem do mojego pojawienia się w zakładzie minęło około półtora miesiąca. Z jednej strony nie miałem czasu z uwagi na liczne projekty, których podjąłem się w tym czasie, z drugiej zaś chyba trochę się bałem. Nie za bardzo ufam fryzjerom, nie ważne jaka opinia na ich temat krąży, jestem jedna z tych osób, która kiedy już znajdzie pasującego mu hairdressera trzyma się go, przywiązuje i nie zmienia ( przynajmniej nie przez najbliższych kilka lat ). Z uwagi na liczne zmiany w moim życiu postanowiłem zaryzykować i nie żałuje ...


Salon Słominski-Mordas po pierwsze zaskoczył mnie niesamowitym designem z racji tego ze na co dzień zajmuje się w pewien sposób fotografia, od razu rzucił mi się w oczy ( #instastyle ). Zaraz po niesamowitym wystroju nie trudno zauważyć przyjazna, wręcz rodzinna atmosferę panująca w zakładzie. Widać, ze ludzie pracujący tam lubią to co robią. Przejdźmy do meritum czyli tego samej usługi. Byłem bardzo miło zaskoczony pełnym profesjonalizmem, dokładnością, precyzja. Obszerny wywiad przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań zapewnił efekt najbardziej zbliżony do oczekiwanego.


Salon oferuje liczne usługi ( warto odwiedzić stronę internetowa na której znajdziecie więcej informacji - KLIK ) również te znane z typowych barbershopów. Bardzo ważne są produkty na jakich pracują fryzjerzy. W przypadku Słominski-Mordas jest to firma Davines ( znana i poważana na całym świecie - mogliście usłyszeć o niej chociażby w ostatnim filmiku najbardziej popularnej blogerki w Europie - February Favourites 2016 | Zoella ). Kosmetyki są w większości naturalne a cała filozofia firmy proekologiczna, fajnym pomysłem jest użycie opakowań przez, które czuć zapach produktu i których UWAGA po opróżnieniu można używać jako pojemników do przechowywania żywności. 


Miałem okazje "wypróbować" trzy najpopularniejsze salony w Białymstoku i śmiało mogę stwierdzić, iż Słominski-Mordas reprezentuje najwyższy poziom oferowanych usług. Polecam ( uwaga na wizytę czeka się nawet około miesiąc ).

                         

                         


                         


|


                          
        ~ efekt końcowy :)          
CONVERSATION

1 komentarze:

  1. świetny wygląd salonu! a co do tego, że człowiek się przywiązuje to wiem coś o tym, bo nawet po przeprowadzce jeżdżę do mojej fryzjerki 60km na obcinanie włosów, do czesania na różne imprezy mam inną zaufaną.

    OdpowiedzUsuń

Follow @ pawel_official