#3SneakersMadeByCelebrities

“Because the human history is the history of shoes.
 The history of places where we ever tread and stand.” 
~Stebby JulionatanOd jakiegoś czasu celebryci, aktorzy czy blogerzy próbują swoich sił zakładając marki odzieżowe jak Madonna czy Victoria Beckham, wchodząc w kolaboracje z wielkimi korporacjami jak Adidas czy TopShop, co prawda z rożnym skutkiem, ponieważ silne zaplecze medialne i finansowe nie gwarantuje sukcesu produktu, który mówiąc krótko jest średni.  Od kilku już sezonów hitem są sneakersy za to również zabrały się gwiazdy wybrałem 3 kolaboracje, które podbiły rynek i social media w ostatnim czasie.


1) Rihanna x Puma

Rihanna zaprojektowała własną linie butów dla światowej marki Puma, wśród sygnowanych przez piosenkarkę modeli znalazły się między innymi futrzane klapki czy trampki na platformie typu creeper. O najnowszym modelu Fenty głośno juz od jakiegoś czasu, sneakersy z wydłużonym "językiem", długie, wyraziste zdobyły serca celebrytów z całego świata między innymi Gigi Hadid.

2) Chiara Ferragni

Włoska blogerka, która osiągnęła szczyt w internetowej karierze, znana na całym świecie założyła własną markę butów ( tylko damskich ), którą pokochały czytelniczki. Charakterystyczne oczy na baletkach, trampkach czy mokasynach bardzo często spotykamy na instagramowcyh profilach. Chaira wprowadziła do swojej oferty również sneakersy, troche mniej szalone i przepełnione cekinami, ale równie wyrózniające sie z tłumu. 3) Pharell Williams

Piosenkarz współpracuje z firma Adidas długofalowo i co roku możemy obserwować pojawiające sie nowe modele zaprojektowanych przez niego adidasy, które biją rekordy sprzedaży. Z uwagi na dość przystępną cene ( w porównaniu chociażby z Chiarra ) bardzo szybko zdobyły popularność zeszłoroczna seria we wszystkich kolorach tęczy była strzałem w dziesiątkę, w tym roku muzyk postawił na materiałowe lekkie trampki.   


CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Follow @ pawel_official