#BizuuXAtomówki


"Sugar, Spice, and everything nice. These are the ingredients to make the perfect little girls."-Narrator Powerpuff Girls

W ostatnią środę odbył się najnowszy pokaz dwóch, polskich projektantek tworzących markę Bizuu.
Pokazowi towarzyszyło wielkie zaciekawienie gości, ponieważ młode dziewczyny nawiązały współpracę ze znaną na całym świecie stacją telewizyjną emitującą kreskówki - Cartoon Network wykorzystując wizerunek postaci, które chyba każdy kojarzy z dzieciństwa czyli Atomówek. Bójka, Bajka i  Brawurka towarzyszyły nam na każdym kroku, począwszy od budki do zdjęć poprzez balony, wyświetlane na rzutnikach napisy czy rekwizyty w postaci fryzur i twarzy bohaterek.Duet Bizuu zaprezentował w sumie dwie kolekcje. Jedna klasyczna, typowa dla bizuu jednak z odważnymi zestawieniami kolorystycznymi. Za duże swetry, spódnice, płaszcze. W kilkunastu projektach widać było inspiracje projektantami światowego formatu jak np Sonia Rykiel, Marni czy Dolce & Gabbana. Druga kolekcja była bardzo na czasie, motywy atomówek na płaszczach były zdecydowanie strzałem w dziesiątkę. Cała kolekcja pokroju takiej marki jak Moschino, a więc na wysokim poziomie i bardzo ciekawa. Generalnie oceniam dzieło Zuzanny Wachowiak i Blanki Jordan za naprawdę bardzo udane i myśle, że ubrania z ich kolekcji Jesień/Zima 2016/17 nie raz zagoszczą na ściankach.

Jak na każdym pokazie tak i na Bizuu nie zabrakło "dramy", jak opisywano juz na wielu portalach plotkarskich i blogach, Justyna Steczkowska opuszczająca studio ATM po kilku zdjęciach na ściance Gatta, unikając wywiadów i stada rządnych sensacji reporterów stała się hitem dnia. 


źródło Instagram

CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Follow @ pawel_official