Flesz Fashion Night

“But Dumbledore says he doesn't care what they do as long as they don't take him off the Chocolate Frog cards.” 
~ J.K.Rowling
|Ostatniego, wtorkowego wieczoru miałem okazję uczestniczyć w kolejnej edycji wydarzenia organizowanego przez magazyn Flesz oraz Party o uwodzicielskiej nazwie "Flesz Fashion Night". Zapowiedzi brzmiały nieźle : "NAJWIĘKSZE MODOWE WYDARZENIE ROKU", "NOC SKUPIAJĄCA MODOWY CREAM DE LA CREAM STOLICY", internet huczał od finezyjnych nagłówków promujących event, nie wiem jednak czy nie zbyt przesadnie.


Dziesięciu najlepszych, polskich projektantów między innymi duet Paprocki i Brzozowski, Łukasz Jemioł, Lidia Kalita, MMC oraz La Mania, wraz ze swymi muzami przybyło na Tor Wyścigów Konnych Służewiec by zaprezentować skrawki swoich kolekcji na nadchodzący sezon.
 Artyści pokazali średnio po 5 najnowszych sylwetek. Koronki, futra, długie płaszcze i luźne spodnie - te elementy niewątpliwie królowały na wybiegu. Pokazy rozpoczął show głównego sponsora - marki Kazar.

Moim zdecydowanym faworytem a w zasadzie faworytami były kolekcje MMC oraz stylizacje marki La Mania tworzonej przez jedną z najbardziej stylowych polek, Joanne Przetakiewicz. Propozycje przez nich przedstawione spokojnie mogłyby znaleźć się na światowych runway'ach obok Celine czy Acne. Całości towarzyszył występ na żywo autorki hitu "Bądź dużym chłopcem" - Natalii Nykiel, który porwał nucące "nie umiem być sukąa" pierwsze rzędy.
   


|
Zwieńczeniem modowego wyścigu było wręczenie statuetki zwycięzcy plebiscytu na najlepszą kolekcje sezonu duetowi Paprocki i Brzozowski. Po tym jak zawsze tłum celebrytów wyszedł podbijać open bar, tu muszę pochwalić organizatorów za dobór dj'a, który zapewnił gościom świetną zabawę. Fotobudka zorganizowana przez EOS okazała się strzałem w dziesiątkę, jajeczka po przywieszane do ściany mchu dawały bardzo ciekawy efekt. - ZOBACZ
|Oczywiście nie obyło się bez ścianek - i to w mnogiej ilości, wywiadów i paparazzi. Elegancki dress code dał spore pole do popisu "gwiazdom", które prześcigały się w ilości cekinów, diamencików i błyskotek mieniąc się w świetle fleszy. Kilka kreacji jednak przykuło moją uwagę np. Julia Kamińska, Agnieszka Cegielska oraz Paulina Krupińska. 

Całość oceniam bardzo pozytywnie, lekką dezorganizację jaka zaistniała na początku rekompensowała świetna atmosfera na after party i genialne kolekcje niektórych projektantów. 
Więcej na Party.pl
Zdjęcia :WBF

CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Follow @ pawel_official