MTV EMA 2016

And, er … I'm gonna go get some groceries.' 
~Justin Bieber, randomly wrapping up his Best Male acceptance speech  EMA 14
|


Oglądanie Gali MTV EMA od paru lat było moją tradycją. Co roku w niedziele wraz z przyjaciółmi zaopatrzyliśmy się w pokaźny zapas przekąsek i picia, siadając o 21 przed TV w oczekiwaniu na transmisję. W tym roku dostąpił mnie niesamowity zaszczyt i wraz z kilkoma innymi osobami miałem okazję być uczestnikiem eventu. Sam w to nie wierzyłem i do momentu wylotu traktowałem jako żart. 

Przed galą jako goście VIP zostaliśmy zaroszeni na Pre-Party, które stanowiło swego rodzaju rozgrzewkę przed właściwymi koncertami. Mogliśmy pogadać z osobami z branży z dosłownie całego świata, zjeść super przekąski, napić i potańczyć. Co prawda wychodziło nam to nieco pokracznie porównując z zawodowymi tancerzami, bawiącymi się razem z nami. 

Po party nadszedł czas na samą galę. Do wyboru miliśmy wszystkie miejsca, od trybun Vip po miejsca pod samą sceną, a raczej scenami, bo było ich pięć. Oczywiście, nie myśląc zbyt długo, prędko zająłem miejsce pod samiutką sceną główną, na której jak się potem okazało grały wszystkie gwiazdy najbardziej przeze mnie wyczekiwane jak Shawn Mendes, The Weekend czy Lukas Graham. Nie przewidziałem zagrożenia jakie niosła ze sobą obecność pokaźnego tłumu psycho-fanek Shawna Mendesa, których krzyki generowały większe natężenie dźwięku niż startujący samolot. 


EMA to chyba najlepsza okazja, żeby zobaczyć tak wielu artystów wystepujących na jednym evencie. Wszyscy wywarli na mnie ogromne wrażenie. Dopracowanie każdego występu i samej gali godne podziwu. Zdecydowanie zmieniłem zdanie co do niektórych wykonawców. Jeśli miałbym wybierać najlepsze występy miałbym ogromny problem, ponieważ każdy z nich był zupełnie inny. One Republic stworzyli niesamowity performance z użyciem efektu deszczu. Występ Lukasa Graham z piosenką "You're not there" wzruszył chyba wszystkich, a już na pewno zapadł w pamięć ( przynajmniej moją ). Shawn Mendes czyli jeden z najbardziej wyczekiwanych artystów wieczoru wykonał swój nowy hit "Mercy", grając na pianinie zrobił kawał dobrej roboty.

Całe wydarzenie niewątpliwie należeć będzie do najbardziej wspominanych momentów w moim życiu.  Gratuluje MTV za świetną organizację.

//


When it comes to awards, mtv for years has provided us with one of the most entertaining shows on tv. The station's big splender spirit could have for sure been seen at this year's european music awards which I had the opportunity to attend. From stage managment to the performaces - everything has been a top notch. Indoors fireworks, rain, huge furry "U" and playing stage - sounds crazy? It was indeed, that's why being on a mtv event  is such a unique expirience, which now I can write down in my good memories jurnal.

|


Wszystkie występy oraz całą galę możecie obejrzeć na stronie MTV, linki do moich ulubionych piosnek z gali zamieszczę poniżej. Udało mi się zmontować, krótki zwiastun z materiałów nagranych na snapchata ( @pawelek0511 ) - nie mogliśmy wnieść żadnego lepszego sprzętu stąd średnia jakość. -


CONVERSATION

4 komentarze:

Follow @ pawel_official